چرا از گرانول باشگاهی استفاده می کنیم؟

گرانول باشگاهی
فواید استفاده از گرانول باشگاهی
جولای 20, 2019
خرید تشک ورزشی
راهنمای خرید تشک ورزشی
جولای 31, 2019
گرانول باشگاهی

همانطور که می دانید استفاده از گرانول باشگاهی در سالن های ورزشی بسیار رواج دارد.

گرانول باشگاهی چیست و چرا از آن در باشگاه ها استفاده می کنیم؟ در مطالب قبل شما را با برخی از فواید گرانول باشگاهی آشنا کردیم.

 در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد این نوع کفپوش ها به دست آورید.

همانطور که گفتیم برخی ورزش ها حتما نیاز به کفپوش دارند تا آسیبی به ورزشکار وارد نشود برای مثال ورزش هایی مانند یوگا و ژیمناستیک از جمله ورزش هایی هستند که حتما باید از کفپوش برای آن ها استفاده کرد.

آشنایی با مهم ترین فواید کفپوش گرانولی

دوام و تنوع

همانطور که می دانید اکثر گرانول های باشگاهی از بازیافت لاستیک به دست آمده اند. این لاستیک ها بسیار با دوام و با کیفیت هستند.

تنوع در کفپوش های باشگاهی بسیار بالاست. می توان این نوع کفپوش ها در شکل های مختلفی و همچنین طرح و رنگ متنوعی تهیه کرد.

همچنین می توان سفارش داد که لوگوی باشگاه را روی آن ها چاپ نمود. برخی از این نوع گرانول ها حالت رولی دارند و برخی مانند تکه های پازل به یکدیگر متصل می شوند. بر اساس بودجه و نوع نیازتان می توانید گرانول مورد نیازتان را تهیه کنید.

کفپوش ورزشی

کاهش صدا

یکی دیگر از فواید منحصر به فرد استفاده از گرانول های باشگاهی کاهش صدا در هنگام تمرین می باشد. معمولا در باشگاه ها سر و صدا زیاد ایجاد می شود اما استفاده از این نوع گرانول ها صدا های ناشی از برخورد با زمین را به حداقل می رساند.

اگر باشگاه و سالن ورزشی دارید لازم است تا حتما از کفپوش باشگاهی در کف سالنتان استفاده کنید. استفاده از این نوع کفپوش های لاستیکی علاوه بر فواید فوق باعث می شود تا ظاهر باشگاه شما حرفه ایی تر نیز به نظر برسد.

برای تهیه بهترین انواع گرانول باشگاهی می توانید با کار شناسان ما در تماس باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

Buy now