درباره ما

شرکت تولیدی کیا فوم غرب البرز از سال 1375 فعالیت خود را در تولید انواع فومهای پلی اتیلن ، ای وی آی (EVA ) ،گلسازی، خرجکاری، فشرده ، نیمه فشرده، سخت ، نرم ، تی ، صنعتی ، ورزشی ، پزشکی ، پی وی سی (p.v.c) شروع کرده است. همچنین این مجموعه به صورت تخصصی در تولید انواع کفپوشهای تاتامی، گرانولی و لاستیکی نیز فعالیت دارد.

کیفیت بالای محصولات ارائه شده از سوی گروه صنعتی کیا فوم نشان از آن دارد که هدف ما تنها فروش محصول نیست. هدف اصلی ما جلب رضایت مشتری با کمترین سود . گروه صنعتی کیافوم همواره بر این عقیده بود که سود کمتر در برابر فروش بیشتر به همین منظور محصولات خود را با کمترین سود وارد بازار کند. جلب رضایت مشتری و همکاری پیوسته و مداوم از دیگر هدف های گروه صنعتی کیا فوم می باشد.

از دیگر امکانات فراهم شده برای مشتریان کیا فوم امکان خرید آنلاین و ثبت سفارش به صورت اینترنتی می باشد. شما در هر ساعت از شبانه روز میتوانید محصولات خود را به صورت آنلاین ثبت کنید تا در سریعترین زمان ممکن سفارش برای شما در هرکجای ایران ارسال شود. لذت خرید اینترنتی و تحویل کالا درب منزل را با مجموعه ی کیافوم تجربه کنید.

فروش آنلاین و مستقیم از درب کارخانه بدون واسطه باعث کاهش قیمت ها و ثبات بازار و قیمت محصولات در صعنت میشود تا از هرگونه سوء استفاده های غیرقانونی توسط دلالان سودجو جلوگیری شود. یکی از هدف های که گروه صنعتی کیا فوم توجه بسیاری به آن دارد ارسال مستقیم و بدون واسطه ی کالا ها به مشتریان می باشد و تا حدودی تواسنسته این هدف خود را به نحوه عالی انجام دهد.

78 456 123 021