قیمت کف پوش رولی پلی یورتان

قیمت کف پوش رولی پلی یورتان

قیمت کف پوش رولی پلی یورتان چقدر است؟ کفپوش هایی که در مناطق مختلف مورد استفاده قرار می گیرند از مواد مختلفی تولید شده اند و مواد پلیمری نیز یکی از مهم ترین انواع مواد برای تولید کف پوش های مختلف می باشند. یکی از شناخته شده ترین انواع کف پوش ها در دنیا که کاربرد های بسیار زیادی دارد و در مناطق مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد کف پوش رولی پلی یورتان است که ویژگی های مثبت و کاربرد های فراوانی دارد. در ادامه این مطلب تلاش داریم تا شما را کمی بیشتر با این نوع کف پوش آشنا کنیم.

ویژگی های کف پوش پلی یورتان

پلی یورتان یکی از انواع پلیمر های صنعتی پرکاربرد در دنیای صنعت است که از واکنش پلی ال ها و ایزوسیانات ها تشکیل می شود. از این ماده پلیمری برای تولید بسیاری از محصولات استفاده میکنند که یکی از آنها کف پوش های رولی است. کفپوش های PU از نظر مقاومت بسیار مناسب هستند و اصلا در برابر ضربه واکنش جدی ندارند. مقاومت مکانیکی و استقامتشان در برابر شوینده های مختلف نیز بالاست.

قابلیت انعطاف پذیری این کف پوش ها نیز بسیار بالاست و به راحتی نیز جرم نمی گیرند. از بهترین ویژگی های آنها نیز می توان به امکان استفاده از آنها هم در مکان های بسته و هم در مکان های باز اشاره کرد. چسبندگی کفپوش پلی یورتان به سطوح مختلف بسیار مناسب است و به راحتی نیز می توان آن را شست.

قیمت کف پوش رولی پلی یورتان

کاربرد های کف پوش رولی پلی یورتان

  • بیمارستان ها و مراکز درمانی
  • صنایع پتروشیمی
  • فرودگاه ها
  • انبار ها
  • سالن های تولید محصول

قیمت کف پوش پلی یورتان

همانطور که گفته شد، کف پوش های پلی یورتان به تازگی به دلیل ویژگی های بسیار خوبش خریداران بسیار زیادی دارد. اگر شما هم نیاز به این کفپوش دارید، می توانید به راحتی در این صفحه قیمت کف پوش رولی پلی یورتان را ببینید و این محصول را با مناسب ترین قیمت خریداری فرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 8 =

78 456 123 021