فوم ضربه گیری

 فوم ضربه گیر می تواند به عنوان یکی از برترین نمونه های فوم در نظر گرفته شود. این نوع فوم ها کارایی و مزیت های بیشماری دارند.

در مطالب قبلی شما را با مزیت های تشک ژیمناستیک آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد فوم های ضربه گیر اطلاعات بیشتری به دست آورید.

ترکیب کف تهیه می شود. یک ترکیب کف نمونه ای شامل یک پلیمر استایرن، اتیلن و بوتیلن است. ترکیب نمونه فوم بیشتر شامل عوامل دیگری است که باعث افزایش پایداری ترکیب کف در هنگام شستشو و استفاده صنعتی می شود.

ترکیب کف فوم مقاوم در برابر ضربه، سبک و مقاوم در برابر انقباض است. نمونه هایی از ترکیب کف ممکن است به عنوان بخشی از لباس های ورزشی مقاوم در برابر ضربه در پوشاک باشد.

در خرید فوم ضربه گیر به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

توابع فوم به اشکال مختلفی مانند رول های عایق کف، ورق های فوم سفارشی، بسته بندی فوم محافظ، محصولات ساخته شده از فوم و محصولات ساخته شده از فوم مخصوص صنایع یا کاربردهای خاص. در زیر جنبه های اصلی مزایای استفاده از مواد فوم را نشان می دهیم و اجازه می دهیم در مدت زمان کوتاه آن را بررسی کنیم.

خرید فوم ضربه گیر

مواد فوم به طور معمول به دو دسته، فوم سلول بسته و فوم سلول باز طبقه بندی می شوند. هر دو نوع مواد فوم عملکرد بالایی و محافظ بالایی دارند. مهمترین جنبه مزیت مواد فوم، کوسن و محافظت در مقایسه با سایر مواد سفت و سخت پلاستیکی و چوبی است. برخی از رایج ترین آنها فوم EVA، فوم پلی اتیلن، فوم پلی اورتان و مواد لاستیکی فوم است.

فوم نتیجه نمایش حباب های گازی در پلیمر است. این ماده بسیار سبک و قابل نفوذ است و انواع مختلفی دارد. به عبارت ساده، مواد فوم نسخه ای از پلاستیک و لاستیک منبسط شده است. آنها معمولاً دارای خاصیت انعطاف پذیری بالایی هستند و باعث می شود کف مناسب برای تحویل کوسن و پشتیبانی مناسب برای سایر محصولات باشد.

در هنگام حمل و نقل با بسته بندی های راه راه، مواد فومی جایگزین فوق العاده ای برای محافظت از وسایل در هنگام حمل و نقل است. مواد فوم اشیاء را قادر می سازد تا با خیال راحت به محل زندگی خود برسند و به محض جدا کردن محصول از این محصول، برای اولین بار از مصرف بهتر استفاده کنند.

از نظر فنی از نظر فنی ضد آب فقط در مواد کف نزدیک فوم مانند فوم EVA، فوم PE، فوم PVC نیتریل، فوم PVC، کف EPP و سایر مواد لاستیکی فوم سلول نزدیک وجود دارد. به دلیل ساختار فوم سلول بسته آن، مواد کف فوم را جذب نمی کنند و می توانند در برابر رطوبت مقاومت کنند.
برای خرید بهترین انواع فوم ضربه گیر، کفپوش گرانولی رولی،تاتامی مهد کودکی، کوسن یوگا،مت یوگا و … می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

78 456 123 021