چطور تشک کشتی را تمیز کنیم؟

نحوه تمیز کردن تشک کشتی

آیا با نحوه تمیز کردن تشک کشتی آشنایی دارید؟ در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات انواع تشک های ورزشی آشنا کردیم و اطلاعاتی در خصوص استفاده از تشک کشتی در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید.

در این مقاله قصد داریم تا شما را با نحوه پاک کردن و تمیز کردن این نوع تشک ها آشنا کنیم.

نحوه تمیز کردن تشک کشتی

این نوع تشک های ورزشی به راحتی کثیف می شوند. به همین خاطر لازم است تا حتما از نحوه تمیز کردن تشک کشتی اطلاع پیدا کنید.

قبل از هر باز تمرین روی تشک لازم است تا از تمیز بودن آن اطلاع پیدا کنید چرا که ورزش کاران با انجام تمرینات ورزشی روی تشک عرق کردن و باکتری های بسیاری وارد تشک می شود که ممکن است باعث بروز برخی بیماری های پوستی شود از این رو لازم اسست تا قبل از تمرین و کشتی گرفتن تشک تمیز شود.

ابتدا لازم است تا با اسپری ضد عفونی کننده و الکل و یک دستمال تمیز تمام قسمت های تشک را دستمال بکشید. قبل از اینکه دستمال بکشید اجازه دهید تا مواد ضو عفونی کننده به مدت نیم دقیقه روی تشک بمانند. سپس با حوله یا دستمال آن را خشک کنید.

تشک ورزشی

در مرحله بعدی نوبت به استفاده از مواد شوینده مخصوص تشک های ورزشی می رسد بعد از استفاده از این محلول ها نیز باید حتما به خوبی تشک را خشک کنید.

هنگامی که یک طرف تشک را تمیز کردید ان را برگردانید و طرف دیگر تشک را تمیز کنید. اسپری ضد عفونی کننده و خشک کردن تشک را در طرف دیگر آن نیز انجام دهید. حتما اطمینان پیدا کنین که تشک به خوبی خشک شده است. و هیچ اثری از مواد شوینده بر روی تشک باقی نمانده.

در آخر لازم است تا حتما برای چند ساعت تشک را به حالت ایستاده در گوشه ایی قرار دهید تا به خوبی خشک شود.

برای خرید بهترین انواع تشک ژیمناستیک، مت یوگا، فوم صداگیر و کفپوش گرانولی رولی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − نه =

78 456 123 021