قیمت دستگاه کفپوش گرانولی

کفپوش گرانولی صنعتی
کفپوش گرانولی پازلی
جولای 20, 2022
کفپوش گرانولی پارکی
کفپوش گرانولی پارکی
آگوست 2, 2022

قیمت دستگاه کفپوش گرانولی

قیمت دستگاه کفپوش گرانولی

کفپوش گرانولی چیست؟

کفپوش گرانولی نوعی از کفپوش های صنعتی است که امروزه در سراسر دنیا تولید و عرضه میشود. جنس این کفپوش از پلاستیک و پلیمر است و خاصیت ارتجاعی دارد. کفپوش گرانولی به دلیل همین خاصیت ارتجاعی، قابلیت ضربه گیری دارد و به خاطر این ویژگی معمولا روی سطح زمین های بازی کودکان در پارک، در باشگاه ها، در کناره استخر ها و یا در مسیر های پیاده روی نصب میشود تا اگر کسی زمین افتاد، ضربه توسط کفپوش ها جذب شود و فرد آسیب جدی نبیند.
این کفپوش ها نسبت به دیگر کفپوش هایی مثل سرامیک و بتن بسیار نرم هستند و همچنین به دلیل جنس پلاستیکی عمر زیادی دارند و به زودی خراب یا ساییده نمیشوند.

انواع کفپوش های گرانولی:

کفپوش گرانولی تخم مرغی: ضخامت زیادی دارند و در قسمت زیری مانند شانه تخم مرغ پستی بلندی دارند که برای نصب کار را راحت تر میکنند.
کفپوش گرانولی پازلی: معمولا به صورت مربعی یا مستطیلی است. روی ضلع ها دندانه هایی دارد که موقع نصب درون هم قرار میگیرند و نصب را آسان تر میکنند.
کفپوش گرانولی درجاریز: هیچ خط و مرزی ندارد و به صورت یکپارچه روی سطح زمین نصب میشود.
کفپوش گرانولی رولی: ضخامت کمی دارد و مناسب فضاهای بسته مانند اتاق بازی کودکان در یک پاساژ است.
برای خرید انواع کفپوش ها وارد سایت کیافوم شوید و مقالات را مطالعه کنید. سپس خرید خود را انجام دهید.

قیمت دستگاه کفپوش گرانولی:

برای تولید این محصول ابتدا تکه های پلاستیک بازیافت شده جمع آوری میشوند و رنگ آمیزی میشوند. سپس مقداری مواد افزودنی جهت چسبندگی بیشتر به آنها اضافه میشود و سپس با بالا بردن دما، تکه های کوچک پلاستیک را به حالت نیمه مایع در می آورند و به این صورت آنها را در داخل قالب ها ریخته و شکل میدهند. ابعاد این دستگاه قابل تنظیم است و میتواند کفپوش گرانولی های بزرگ و کوچک تحویل دهد. کار با این دستگاه تخصصی است و نیاز است نکات ایمنی رعایت شود. ابعاد دستگاه کفپوش گرانولی نسبتا بزرگ است و شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر درباره این محصول، خرید و قیمت آن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + بیست =