نکاتی مهم در خرید تشک یوگا

زیر انداز یوگا

همانطور که می دانید برای خرید تشک یوگا لازم است تا عوامل متعددی را مورد بررسی قرار دهید.

در مطالب قبلی شما را با راهنمای خرید تشک یوگا آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد این نوع تشک ها به دست آورید.

تشک ورزشی

عوامل موثر در خرید تشک یوگا

در مقاله قبلی در مورد دقت به مواد تشکیل دهنده و همچنین ضخامت تشک اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دادیم.

بافت

بافت تشک یوگا عوامل متعددی را به همراه دارد. بافت برخی از تشک های ورزشی موجب لیز خوردن شما می شود همچنین برخی نیز چسبنده هستند به همین خاطر توجه به بافت تشک با توجه به نوع ورزشی که انجام می دهید از اهمیت بالایی برخوردار است.

اگر به دنبال تشکی هستید که لیز نخورد بهتر است از تشک های لاستیکی، جوت و همچنین کتان استفاده کنید.

چسبندگی

از دیگر عوامل مهم در خرید تشک ورزشی چسبندگی آن است. این نوع تشک ها از سُر خوردن شما جلوگیری می کنند و باعث می شوند تا راحت تر بتوانید حرکات کششی و نرمش ها را انجام دهید.

اگر چسبندگی تشک یوگا برایتان اهمیت دارد می توانید از تشک های پی وی سی استفاده کنید. همچنین به خاطر داشته باشید که حتما لازم است تا تشک ها همیشه تمیز بمانند. تشک های کثیف و آلوده خاصیت چسبندگی خود را از دست می دهند و کارایی که می خواهید را ندارند.

بهتر است قبل از اینکه کلاس یوگایتان شروع شود مت ها را با استفاده از شوینده های مخصوص شستشو دهید تا بتوانید بهترین استفاده را از آن ها ببرید.

اهمیت محیط زیست

از دیگر عوامل مهمی که در هنگام خرید این نوع تشک ها باید مورد توجه قرار دهید این است که مواد به کار رفته در تشک آسیبی به محیط زیست وارد نکند. بهتر است مواد به کار رفته در تشکی که انتخاب می کنید قابل بازیافت باشد و آسیبی به طبیعت وارد نکند.

برای تهیه بهترین انواع تشک یوگا می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

78 456 123 021