عوامل موثر بر شهرت تشک ورزشی

تشک مجموعه ورزشی

در این مقاله به عوامل موثر بر تشک ورزشی می پردازیم.

در صورت تمایل به یافتن اطلاعات درباره تشک یوگا به مقاله قبل مراجعه کنید.

تشک ورزشی امروزه به دلیل دارا بودن سه فاکتور مهم دوام، حالت ارتجاعی و هماهنگی با محیط زیست، شهرت بسیاری یافته است. نه تنها نگهداری این تشک ها آسان است بلکه  به راحتی نیز نصب می گردند.

 کیفیت بالای تشک ورزشی سبب افزایش دوام آن وعدم نیاز به تغییرتشک در طول زمان و در نتیجه  کمک به حفظ منابع طبیعی شده است. اغلب این محصولات از مواد بازیافتی ( به خصوص تایرهای کهنه خودروها) تولید می شوند و به همین دلیل  موجب کاهش حجم قابل توجهی از زباله می شود. نحوه نصب این محصولات نیز بسیار اهمیت دارد. چرا که در افزایش طول عمر تشک ورزشی تاثیر بسزایی دارد.

 تشک ورزشی فاقد پی وی سی است و در نتیجه مواد سمی دیوکسین و هالوژن از خود آزاد نمی کند. طبق اعلام ای پی ای تشک ورزشی تولید شده از مواد بازیافتی  هیچ خطری برای سلامتی افراد و محیط زیست ایجاد نمی کند.

موارد استفاده تشک ورزشی

با توجه به دلایل فوق تشک ورزشی گزینه فوق العاده ای  برای سالن های بدنسازی، تناسب اندام، دو، ایروبیک و باشگاه های ورزشی می باشند.علاوه بر این تشک ورزشی انتخاب مناسبی  برای زمین های تنیس، استودیو های یوگا و پیلاتس، زمین بازی کودکان و محیط های عمومی هستند.

تشک ورزشی باشگاه

نحوه انتخاب صحیح تشک ورزشی

 این محصولات انواع مختلفی دارند و هر کدام آن ها مزایای خاص خود را دارا می باشد. بنابراین تعیین هدف از خرید این تشک ها برای انتخاب تشک ورزشی مناسب ، امری ضروری است. به عنوان مثال در سالن های بدنسازی نسبت به سالن های ایروبیک از تشک ورزشی با ضخامت بیشتر استفاده می گردد.

همچنین یک مجموعه ورزشی شلوغ نسبت به یک باشگاه ورزشی کوچک و کم تردد به تشک ورزشی با دوام تری نیاز دارد. بنابراین برای حصول اطمینان از محصولی با کیفیت و مناسب با محیط ورزشی خود، دریافت مشاوره از افراد متخصص در این زمینه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 4 =

78 456 123 021